اعلانات:

  • دارالترجمه رسمی با مهر دادگستری
  • ساعات کاری دارالترجمه در صفحه تماس با ما
  • نرخ نامه سال 1397 را مطالعه نمایید

دارالترجمه رسمی سرو در شیرازدارالترجمه رسمی سرو (کد 263) واقع در شیراز همه روزه در ساعات اداری آماده پذیرش و ترجمه مدارک رسمی همشهریان گرامی است. هزینه تمامی خدمات بر اساس نرخ نامه رسمی سال 1397 می باشد. کیفیت ترجمه انجام شده در مرکز ترجمه رسمی سرو در بالاترین سطح ممکن می باشد.

 دارالترجمه رسمی سرو در شیراز همه روزه در ساعات کاری پاسخگوی سفارشات مشتریان گرامی می باشد. خدمات ترجمه رسمی در این دارالترجمه با نرخ نامه مصوب انجام می شوند. 

دارالترجمه رسمی سرو خدمات دارالترجمه ای نظیر ترجمه اسناد رسمی، ترجمه مدارک تحصیلی، ترجمه مدارک سجلی، ترجمه وکالت نامه ها و ترجمه گواهی های رسمی را با بالاترین کیفیت ارائه می نماید.

دفتر دارالترجمه رسمی سرو شیراز / خیابان ملاصدرا / روبروی کتابخانه خوارزمی / جنب کوچه 1 / ساختمان ملاصدرا / طبقه 2 در روزها و ساعات کاری رسمی آماده پذیرش سفارشات مشتریان می باشد.

شما همچنین می توانید برای سفارش ترجمه رسمی با شماره 36 38 666 0902 تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر و همچنین اطلاع از تعرفه (نرخنامه) رسمی خدمات ترجمه ای از طریق لینک های زیر اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید

 

لیست تعرفه رسمی خدمات دارالترجمه ای در سال 1397

 

دارالترجمه رسمی سرو در شیراز با کد 263 از جمله دارالترجمه های معتبر و متعهد در شیراز می باشد که انجام خدمات با کیفیت را در اولویت قرار داده است و بر این اساس در پی تامین نظر مثبت مشتریان محترم می باشد. دقت، کیفیت و سرعت عمل مناسب از اصلی ترین رکن هایی هستند که مورد نیاز متقاضیان امور ترجمه ای می باشد، دارالترجمه رسمی سرو در شیراز ضمن آگاهی از این نیازها تمامی تلاش خود را به کار بسته تا خدمات ترجمه رسمی را  بر مبنای این اصول برای مشتریان محترم خدمات ترجمه رسمی در شیراز انجام دهد.